Multifunkční vodní filtr

Vysoce výkonný multifunkční vodní filtr, se kterým se nemusíte obávat napít z řeky, louže, rybníka či vodní nádrže. Díky UF membráně z dutých vláken odstraní 99,99999% bakterií, jako je salmonela, E. coli, cholera a parazitických prvoků, které se mohou ve vodě nacházet. Filtr přefiltruje 5000 L vody, váží pouhých 52 gramů a jedná se o nepostradatelnou výbavu každého dobrodruha. Součástí balení je filtr, vodní vak, slámka a injekce pro zpětné vymytí filtru. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
22.4.2024
Kód: 74
759 Kč
Multifunkční vodní filtr

Kvalita dnešní vody v okolí není na vysoké úrovni a proto nepřipadá v úvahu se napít z řeky, rybníka, či nádrže. Tento problém můžete ale snadno vyřešit s vodním filtrem MM HYGIENE, který zbavuje škodlivých bakterií (salmonela, E. coli, cholera…) a parazitických prvoků, které se ve vodě nachází a po vypití ohrožují lidské zdraví. Filtr obsahuje speciální, velmi hustou UF membránu z dutých vláken, která hravě přefiltrují všechny nechtěné nečistoty, které se vodě nachází. Voda je po té velmi chutná, čistá, zcela pitná a vykouzlí úsměv na tváři. 

 

Součástí balení je filtr, vodní vak, slámka a injekce pro zpětné vymytí filtru. Filtr se po každém použití vymývá čistou přefiltrovanou vodou pomocí přiložené injekční stříkačky. Stříkačka se naplní čistou vodou a proti směru toku vody se 2x-3x propláchne. Veškeré detailní informace v příbalovém letáčku. 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KH Avatar autora | 5.3.2024
Test kvality hodnocení.