Set č. 2 - základní balíček

Balíček, který Vás ochrání od všeho zlého! Sprcha ve spreji je čistící, plně funkční bezoplachová tekutina, vhodná pro okamžité umytí těla, Šampon Vám umyje vlasy bez vody, Akutol zacelí odřené koleno a Arpalit odežene klíště s komárem. Pro muže i ženy. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Kód: 98
579 Kč –6 % 539 Kč
Set č. 2 - základní balíček
Set č. 2
579 Kč –6 %

Tento balíček obsahuje: 1x sprchu ve spreji, 1x suchý šampon ve spreji, 1x ARPALIT - Bio repelent proti komárům a klíšťatům, 1x Akutol - ochranný plastický obvaz ve spreji. 

 

1. Sprcha ve spreji

Sprcha ve spreji, vhodná pro všechny situace a kdykoliv, kdy potřebujete zajistit okamžitou čistotu, osvěžení nebo se potřebujete umýt. Ideální na turistiku, sportování, kempování, do přírody, po fyzické práci, na chatu, při několika denních výletech, po cvičení, na festivaly, či jen tak domů. Zajistí až 3x osprchování celého těla, nebo 50x opláchnutí jednotlivých částí těla (např. obličeje, ruce, podpaží aj..). Pro muže i ženy. 

Sprcha ve spreji poskytuje základní hygienu kdekoliv je potřeba a aktivně zbavuje mastných nečistot, které zanechává pot. 

 • Na obličej, tělo a ruce
 • Zbavuje nečistot a zápachu 
 • Zbavuje tělesné mastnoty po zpocení
 • Zajistí pocit jako po opravdové sprše
 • Svěží vůně
 • Hydratuje, osvěžuje a zklidňuje
 • Podporuje komplexní péči pokožky
 • Nelepí
 • Neoplachuje se

 

 

2. Suchý šampon

Suchý šampon umožní, že se ihned zbavíte mastných vlasů a nemusíte trávit čas mytím a fénováním. Ideální doplněk na cesty, domů, několikadenní výlety, stanování, kempování a kamkoliv jinam. Vhodné pro muže i ženy. Příjemná vůně.

 • Na vlasy
 • Vstřebá přebytečný maz
 • Svěžest a krásná vůně
 • Jednoduchá aplikace
 • Dodá pocit umytých vlasů 

 

 

3. ARPALIT® - Bio repelent proti komárům a klíšťatům

Šetrný bio repelentní přípravek ve spreji, který odpuzuje komáry a klíšťata po dobu 8 hodinVhodný pro celou populaci a děti starší 1 roku. Neobsahuje DEET! Obsah 150ml. 

Účinná látka

20% Ethyl butylacetylaminopropionate. Aerosolový přípraveknv nádobce obsahuje 20 % účinné látky, ale při aplikaci se hnací plyn odpaří a kůže spotřebitele je exponována kapalnou složkou obsahující 30 % účinné látky.

Návod k použití

Repelent a obecně biocidní přípravky používejte bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte informace o přípravku uvedené na etiketě.

Stříkejte přípravek i přímo na obnaženou kůži a nanesenou kapalinu rukou rozetřete. Přípravek nanášejte pouze na obnažené části těla a to na paže, ruce, nohy, chodidla a tvář. Pokud chcete přípravek nanést na tvář, nastříkejte roztok repelentu do dlaně a rozetřete roztok po pleti, dávejte pozor, abyste nezasáhli oči. U děti mladší 12 let by měli přípravek aplikovat dospělí. Neaplikujte na dětské ruce, aby nedošlo k olíznutí. Neaplikujte přes řezné rány, poranění, nebo čerstvě oholenou či podrážděnou pokožku. Neaplikujte pod oblečení. Jen pro vnější použití.

 

4. Akutol™ - ochranný plastický obvaz ve spreji

Používá se k rychlému ošetření odřenin a drobných povrchových poranění. Ránu zacelí plastickým filmem, který zabraňuje přístupu cizorodých látek z vnějšího prostředí a také dovoluje kůži dýchat. Voděodolný obvaz zabraňuje vypařování vlhkosti z pokožky. Obsah 60 ml. 

Výhody Akutolu

Nezbytná výbava do každé lékárničky, rychlé a efektivní ošetření poranění. Skvělá přilnavost, zabraňuje přístupu cizorodých látek, ale nebrání prodyšnosti. Je vhodný pro drobná povrchová poranění. Neomezuje pohyb a po 3-4 dnech samovolně mizí. Praktická, hygienická aplikace ve spreji, do 3 minut zasychá. Voděodolný a prodyšný. Vhodné pro celou populaci i diabetiky. 

AKUTOL™ sprej je ochranný plastický obvaz ve spreji s hnacím plynem, používá se k rychlému ošetření oděrek a drobných povrchových poranění, zejména v namáhaných místech, která se těžko kryjí klasickými obvazovými prostředky (lokty, kolena). Nanáší se postřikem na vyčištěnou, desinfikovanou, oschlou ránu. Do 3 minut zaschne a vytvoří neviditelnou voděodolnou vrstvu filmového obvazu. Brání kontaktu rány se zevním prostředím, nebrání přirozenému dýchání. Tvoří vlhké mikroprostředí, které urychlí proces hojení. Umožní sledovat hojení a odstraní se samovolně otěrem po 3–4 dnech.

Po aplikaci může být pocit krátkodobého štípnutí rány z důvodu přítomnosti lihu v produktu, který má antiseptické vlastnosti. Složení: Ethanolum denaturatum, Dimethyletherum, Copolymerum acrylatum, Dioxacyclopentanum.

Návod k použití

 1. Ránu vymyjte tekoucí vodou směrem od středu rány ven.
 2. Z rány odstraňte mechanické nečistoty (písek, štěrk).
 3. Ránu desinfikujte vhodným prostředkem a nechte oschnout.
 4. Sprej protřepejte, aplikujte dnem dolů ze vzdálenosti 15–20 cm od povrchu poranění.
 5. Naneste na celou plochu rány tak, aby příliš nestékal, nechte 3 minuty zaschnout.
 6. V případě zeslabení vrstvy obvazu je možné nástřik AKUTOL™ sprejem opakovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: