ARPALIT® - Bio repelent proti komárům a klíšťatům

Šetrný bio repelentní přípravek ve spreji, který odpuzuje komáry a klíšťata po dobu 8 hodin. Vhodný pro celou populaci a děti starší 1 roku. Neobsahuje DEET! Obsah 150ml. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
22.4.2024
Kód: 72
169 Kč
ARPALIT® - Bio repelent proti komárům a klíšťatům

Účinná látka

20% Ethyl butylacetylaminopropionate. Aerosolový přípravek v nádobce obsahuje 20 % účinné látky, ale při aplikaci se hnací plyn odpaří a kůže spotřebitele je exponována kapalnou složkou obsahující 30 % účinné látky.

Návod k použití

Repelent a obecně biocidní přípravky používejte bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte informace o přípravku uvedené na etiketě.

Stříkejte přípravek i přímo na obnaženou kůži a nanesenou kapalinu rukou rozetřete. Přípravek nanášejte pouze na obnažené části těla a to na paže, ruce, nohy, chodidla a tvář. Pokud chcete přípravek nanést na tvář, nastříkejte roztok repelentu do dlaně a rozetřete roztok po pleti, dávejte pozor, abyste nezasáhli oči. U děti mladší 12 let by měli přípravek aplikovat dospělí. Neaplikujte na dětské ruce, aby nedošlo k olíznutí. Neaplikujte přes řezné rány, poranění, nebo čerstvě oholenou či podrážděnou pokožku. Neaplikujte pod oblečení. Jen pro vnější použití.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 7.4.2023
Dobré velké balení, vydrží.